22 Ekim 2015 Perşembe

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat


Avcılar Evden Eve Nakliyat

Şehir içi ve şehirlerarası nakliyede seçkin müessese avcılar Evden Eve Nakliyat ile çalışarak size eşyalarınızı riske atmayın. Hem paradan hem de vakitten kazanmak için hemen bizi arayın. İstanbul bölgesinde nakliyat konusunda önder kurum. Avcılar Evden Eve taşımacılık

Avcılar Evden Eve Nakliye, iş yeri ve fabrika taşımacılığı.
Şirketimiz İstanbul Kartal`da kurulmuş olup, geniş vasıta filosu ve tecrübeli eleman kadrosuyla, şehir içi ve şehirlerarası ev – işyeri nakliyatını, depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi, taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır.
Firmamız avcılar Evden Eve Nakliyat firmaları Hizmetleri müşterilerine azami hizmeti sunmayı hedeflemiştir. Depolama, paketleme, taşımada güvenilir bir biçimde üslendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz sektörde en üst sıralara gelmiş ve gene tıpkı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir.
Şuan da firmamız yeni teknolojilerle birlikte bünyesine katmış bulunduğu yeni ekipman ve araç gereçlerle büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği işe müsait araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenlik çıtasını yükseltmiştir.
Firmamız avcılar Evden Eve Nakliyat Hizmetleri siz kıymetli müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet eda anlayışı ile son model araç filosu ile saat arzuladığınız süre en kısa sürede hizmet vermekten kıvanç duyacaktır.
Hizmet Prensiplerimiz
Kalite odaklı çalışma anlayışı Hizmette dürüstlük açıklık Her alanda özverili çalışma iletişime verdiğimiz ciddiyet Duyarlı disiplinli yönetim Uzmanlığı, teknoloji ile birleştirilen profesyonel kadro
Vizyonumuz
Yurt içinde ulaşılan başarılı konumu sürekli geliştirerek evden eve nakliyat sektöründe ülkemiz ‘in en iyilerinden olmak, ileri teknoloji bilgisi dinamik ve yetkin kadrosuyla girişimci, sağduyulu, alıcı odaklı yaklaşımıyla mükemmel hizmet şirketi olmaktır.
Misyonumuz
Nakliyat sektöründeki meslek uzmanlığını ve iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek kendine orijinal hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerin meslek ihtiyaçlarına birebir çözümler getirmek ve geliştirmektir.

Bir önceki yazımız hoşunuza gidebilir, Bayrampaşa evden eve nakliyat

2 yorum: