16 Aralık 2014 Salı

Evden Eve Nakliyat Forum

Evden eve nakliyat sektörü haddini aşmış ve bu yüzden forum sitelerinden firma araştırması mı yapıyorsunuz ?
Her taşınan ailelerin tek sorunu taşıyıcı firmadır ama burada yazmış olduğum bu yazıda en kaliteli ve dürüst firmayı bulma şansı yakalayacaksınız.

Evden eve nakliyat firmaları nasıl olmalı?

Her firmanın kendisine özgü bir prensibi elbetteki vardır ama genel olarak baktığımızda hemen hemen tüm prensipler aynıdır. Firmanın kaliteli olduğunu nasıl anlarız sorusuna size sıralı ve görüntülü olarak anlatmak istiyorum.İlk anlaşma sonrasından taşınmanın bitimine kadar her şeyi burada bulacaksınız.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti
Anlaşıldığı gibi ilk görüşme sağlandığında firmanın size kesinlikle ekspertiz personeli göndermesi gerekmektedir, aksi taktirde telefonda size türlü türlü yalanlar söyleyerek aklınızı çelebilirler. İlk görüştüğünüzde kesinlikle taşıma fiyatını sormayınız, direk isteğin ekspertiz personelini size fiyatı o söylesin.

nakliyat forum
Taşıma Sözleşmesi 
Ekspertiz personeli geldikten sonra size nasıl ve hangi şartlar altında taşıma yapacağını anlatır ve fiyat verir, verilen fiyat aklınıza yatar ise hemen sözleşme yapmayı teklif edin yoksa sözleşme yapılmaz ise sizin istediğiniz tarihte veya saatte araç göndermeyebilirler. Sözleşme sizin o firma ile aranızdaki mukaveledir ve her türlü resmi yolları bu sözleşme sayesinde başvurabilirsiniz.
nakliyat forum
Paketleme Ve Taşıma
Sözleşme bittiğinde anlaşılan tarihi bekleye durun ama en önemli detay buradan sonra başlıyor. Anlaşma yaptığınızda firmanın adını internet ortamında araştırın ve emin olun çok güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Taşınma tarihi geldiğinde ise firmanın kullanmış olduğu malzeme, aracı ve personellerini kontrol edin örnek olarak size bir araç ve paketleme resmi göstereceğim.

evden eve nakliyat blog

evden eve forum
evden eve nakliyat forum


Yukarıda görmüş olduğunuz gibi kullanılan malzeme ve araç ortada sizde kesinlikle gelen nakliye firmasının bu kalitede malzeme kullanmasına özen gösterin aksi taktirde eşyalarınız hasar görebilir ve üzülebilirsiniz.
Bu günkü yazımız bu kadar bir önceki yazımız Sultangazi evden eve ilginizi çekebilir.
1 yorum:

  1. İstanbul’a bağlı olan beylikdüzü çok hoş ve marmara’ya ev sahipliği yapan bir ilçedir. 1999 yılında depremin yaşandığı İstanbul’da, halk artık depreme dayanıklı evleri tercih etmeye başlamıştı. Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Beylikdüzü zemini diğer içelere göre daha sağlam ve yüz ölçümü daha büyüktür bu neden ile istanbul’un hepsi beylikdüzüne göç etmeye başladı. Göç esnasında burada kurulan Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat halkın yanında olarak onların en zor günlerinde destek oldu. Müşteri memnuniyeti ahlak sahibi personeli ve avrupa standartlarına uygun paketleme malzemeleri ile müşteri kapasitesini genişletmiştir. Beylikdüzü Nakliyat’ın 20 yıllık tecrübesi ve güler yüzlü personeli ile içiniz rahat olsun. Müşteri memnuniyeti nasıl nasıl olur dilerseniz ondan söz edip içinizi rahatlatalım.
    Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

    YanıtlaSil